1397/09/29
جشن یک شب طولانیِ زمستانی

باغ کتاب با طعم یلدا

دکتر ایرج حسابی، فرزند پروفسور حسابی یلدای خود را در کنار مهمانان باغ کتاب می‌گذراند.

باغ کتاب با طعم یلدا
باغ کتاب تهران در دومین جشن یلدای خود برنامه های جذابی برگزار می‌کند. در این ویژه برنامه‌ها که در 29 و 30 آذر ماه برگزار می‌شود، باغ کتاب تهران پذیرای مهمانان از گروه‌های سنی مختلف است.

• در کتاب‌فروشی بزرگسال باغ کتاب تهران (سروستان) ششمین برنامه کتاب‌خوانی و نمایشنامه خوانی با اجرای الهه پرسون و صادق علیخانی برگزار می‌شود.‌ این برنامه با متن‌های انتخاب شده و با جادوی کلمات شما عزیزان را به دنیای جذاب و شیرین کتاب‌ها می‌برد. مهمان ویژه این برنامه دکتر ایرج حسابی فرزند پروفسور حسابی است. زمان آغاز این برنامه پنجشنبه 29 آذرماه از ساعت 17 تا 19 است.

• فروشگاه کتاب کودک و نوجوان نیز یلدای خود را با برنامه قصه‌گویی، کار‌دستی (اوریگامی) از ساعت 16 تا 18 جشن می‌گیرد. در کنار این برنامه، کارگاه بازی و خلاقیت را هم در برنامه‌های خود دارد. برنامه های یلدایی کتاب‌فروشی کودک و نوجوان پنجشنبه 29 آذر‌ماه ساعت از 16 تا 18 برگزار می‌شود.

• همچنین در کافه کودک باغ کتاب تهران می‌توانید با برنامه‌های موسیقی، قصه‌خوانی، نقاشی و کار‌دستی از ساعت 18 تا 20 در کنار دلبندان خود اوقات خوشی را سپری کنید.

• گفتنی‌ است برنامه‌های ویژه یلدای باغ کتاب تهران در روز جمعه 30 آذر‌ماه ادامه دارد. از جمله پخش زنده ویژه برنامه یلدا از رادیو ورزش که از ساعت 21 در ورودی اصلی باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

1397/09/29 | 14:25 0 نظر 423 بازدید امتیاز: 3 با 1 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 3 با 1 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

 

نام

ایمیل

 
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.