1398/01/18

دیدار رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با معاونان و مدیران در سال جدید

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در دیدار سالانه با معاونان و مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، ضمن تبریک سال جدید به ارائه شرحی از اقدامات و فعالیت‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در سال گذشته پرداخت.

دیدار رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با معاونان و مدیران در سال جدید

سعید اوحدی ضمن تشکر از کارکنان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: ما برنامه‌های موفقی در سال گذشته اجرا کردیم از این برنامه‌ها می‌توان به چهره مردمی سال که کاری بسیار خلاقانه بود اشاره کرد.

وی همچنین از اقدامات مدیرعامل و کارکنان باغ کتاب تهران تقدیر کرد و ادامه داد: سازمان فرهنگی و هنری در سال گذشته به‌طور میانگین در هرماه، 4 یا 5 برنامه شاخص اجرا کرد. همچنین در سال 97، 23 تفاهم‌نامه با مجموعه‌های فرهنگی کشور به امضا رسید.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: سازمان فرهنگی و هنری در 10 شورای تصمیم‌گیری فرهنگ و هنر کشور حضور دارد و این برای ما افتخار است. بر اساس گزارش ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری تهران، سازمان فرهنگی و هنری در سال گذشته  بیشترین تعداد خبر در حوزه فرهنگ و هنر را تولید کرده است. همچنین سازمان، 6 هزار دقیقه برنامه‌های تلویزیونی زنده یا گفت‌وگو محور اجرا و بیش از 9 هزار موضوع خبری و 7 نشست خبری برگزار کرده است.

اوحدی با اشاره به برنامه‌های آینده سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: با همکاری مدیرعامل تصویر شهر به طور جدی پیگیر برگزاری جشنواره فیلم شهر هستیم.


1398/01/18 | 17:13 0 نظر 71 بازدید امتیاز: 5 با 1 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 5 با 1 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.