میزهای پژوهش

میزهای پژوهش فضایی برای مطالعه و پژوهش‌های فردی و گروهی در باغ کتاب است.

با توجه به در دسترس نبودن فضای عمومی مناسب برای جوانان جهت انجام پروژه های دانشجویی و پژوهشی، بخشی از فضای عمومی باغ کتاب با عنوان میزهای پژوهش به این عزیزان اختصاص پیدا کرده است.

دانشجویان و پژوهشگران گرامی می‌توانند با مراجعه به سایت رزرو بلیت باغ کتاب نسبت به ثبت‌نام و برقراری حق اشتراک و استفاده از امکانات میز پژوهش اقدام کنند.
 

  • کاربری: مراکز خدماتی و امکانات رفاهی
  • ظرفیت: 200 نفر
  • مناسب برای:
  • ساعات بازدید:

مشخصات فضای بازدید

  • بلوک: بلوکA
  • طبقه: طبقه اول
  • مساحت:

امکانات میزهای پژوهش

- میز و صندلی جهت انجام مطالعه و پژوهش‌های فردی و گروهی
- امکان استفاده از لپ تاپ

هزینه ورودی میزهای پژوهش

تماس با میزهای پژوهش

https://reserve.bagheketab.ir

میزهای پژوهش

7 نظر 2869 بازدید امتیاز: 3.46 با 24 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 3.46 با 24 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

شهریار       جمعه, 17 خرداد,1398
فقط اینجا ممکن میشه که در محلی که مدعی کتاب و مطالعه است همه چیز در خلاف این ادعا باشد . یکی از اعضای نشسته بر روی صندلیهای کنار نورگیر که در معرض تابش نور آفتاب خرداد ماه از گرما و در اثر در انعکاس این نور از صفحه سفید کتاب دچار سردرد شده و البته پشت سر ما هم یک دارن ویدیو گیم بازی میکنن ایندفعه دیکه میرم و حتی برای دریافت کارتم بر نمیگردم

پاسخ: با سلام، در بخش هایی از میزهای پژوهش (در سمت باغ علم نوجوان) پرده هایی برای جلوگیری از تابش نور خورشید در نظر گرفته شده است و بقیه قسمت ها نیز در دست اقدام است. درباره وجود صدا در فضای میزهای مطالعه نیز باغ کتاب تهران هیچ گاه ادعا نکرده است که می تواند فضایی ساکت و شبیه به کتابخانه برای میزهای پژوهش ایجاد کند. از همراهی شما ممنونیم.
sa sokot       جمعه, 17 خرداد,1398
ساعت کاری بخش میرهای پژوهش به چه صورته و هزینه ماهیانه چقدره؟

پاسخ: ساعت کاری میزهای پژوهش مطابق ساعت کاری باغ کتاب تهران است. از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 21 و در پنجشنبه و جمعه 9 تا 24 است. هزینه ثبت نام نیز تا آخر شهریور ماه 20 هزارتومان است.
شهریار       جمعه, 17 خرداد,1398
به نظر من حتی اگر شما ادعا کنید باغ کتاب فضایی برای مطالعه نیست بیراه نیست . میزهای پژوهش به هیچ عنوان امکان تمرکز لازم برای مطالعه رو برای شخص فراهم نمیکنه بیشتر یک چیزی بین پارکهای علم و فن آوری و کتابخانه است که متاسفانه به هیچ کدوم از این اهداف نمیرسه . در بین تمامی فضاهای مرکزی ،فضایی حاشیه ای تزدیک به نما در امتداد معبر رفت و آمد مشتریان کافه ها و دیگر فضاهای تجاری و در ارتفاعی پایین تر میزهایی چیده شده . این فضا هم احتمالا در طرح اصلی کافه بوده است و به زور تغییر کاربری پیدا کرده . باغ کتاب نمیتواند فاقد فضایی برای مطالعه باشد وگرنه تنها یک کتابفروشی است با تعداد زیادی کافه و اغذیه فروشی.

فلاح       ﺳﻪشنبه, 14 خرداد,1398
سلام و خسته نباشید.
میز پژوهش فضای مناسبی رو برای انجام پروژه های دانشگاهی فراهم کرده ولی متاسفانه ظرفیت اون اصلا مناسب این تقاضا و این تعداد از افراد رو نداره
وقتی فضایی به این بزرگی در اختیار هست چقدر خوب بود که ظرفیت خیلی بیشتری برای استفاده وجود داشت.

فلاح       ﺳﻪشنبه, 14 خرداد,1398
سلام و خسته نباشید.
میز پژوهش فضای مناسبی رو برای انجام پروژه های دانشگاهی فراهم کرده ولی متاسفانه ظرفیت اون اصلا مناسب این تقاضا و این تعداد از افراد رو نداره
وقتی فضایی به این بزرگی در اختیار هست چقدر خوب بود که ظرفیت خیلی بیشتری برای استفاده وجود داشت.

پاسخ: با سلام، در آینده ای نزدیک فضای میزهای پژوهش توسعه پیدا خواهد کرد.

آزادي نيا       چهارشنبه, 08 خرداد,1398
سلام
من و دوستم امروز مراجعه كرديم به باغ كتاب براي انجام يك پژوهش و مطالعه، طبق عادت قبل رفتيم لمكده ولي با اينكه جاي خالي خيلي زياد بود گفتن نميشه اونجا بمونيم و بايد بريم از ميزهاي بالا براي مطالعه استفاده كنيم، ما اصلاً با سيستم جديد اشنايي نداشتيم رفتيم طبقه بالا و تقريباً همه ي ميزها پر بود، بالاخره از دو نفر ديگه خواش كرديم كه اجازه بدن كنارشون بشينيم، مشغول انجام كار بوديم كه يك اقايي كه مسئول اونجا هم بود ظاهراً هر يك ربع بيست دقيقه رد ميشد و به ما ميگفت بايد ثبت نام كنيد! و مدام تمركز مارو بهم ميزد درصورتي كه ميشد اين رو ابتداي ورود ما بگه يا وقتي از اونجا ميرفتيم، درنهايت گفتيم بريم ثبت نام كنيم كه ايشون گفت از طريق سايت بايد اقدام كنيم رفتيم داخل سايت و ديديم بيست هزار تومن هزينه بايد بابتش پرداخت كنيم در صورتي كه ما فقط يك بار به اون ميز احتياج داشتيم!!!
قبلاً لمكده به طور رايگان دراختيار افراد قرار ميگرفت
حداقل ميتونيد براي كساني كه ميخوان به صورت محدود از اين ميزها استفاده كنند هزينه متفاوتي ارائه بديد، و رفتار معقول و شايسته رو به پرسنل آموزش بديد
در ضمن واقعاً فضايي كه شما بعنوان مطالعه درنظر گرفتيد فضاي خاصي نيست يك راهرو هست و محل عبور و حتي صداي جوشكاري و... و نسبت به اين فضا اين هزينه ناعادلانه است!
با تشكر

پاسخ: با سلام، در تمام روز‌های سال دانشجوها و پژوهشگران زیادی برای مطالعه به لمکده‌ها مراجعه می‌کردن و لمکده‌ها از هدف اصلی خودش که فضایی برای استراحت کوتاه مدته، دور شده بود. پر بودن همیشگی لمکده ها به خصوص در ایام امتحانات اعتراض خانواده‌ها و افرادی که همراه کودک یا سالخورده داشتن رو به همراه داشت. ما برای ساماندهی این وضعیت و رفاه حال افرادی که میخوان از لمکده‌ها به عنوان فضایی برای استراحت استفاده کنن، میزهای پژوهش رو راه‌اندازی کردیم. باغ کتاب تهران هیچ گاه ادعا نکرده که میز‌های پژوهش فضایی ساکت، مشابه کتابخانه داره، چرا که ماهیت فعالیت گروهی در این فضا زیر سوال میره. ما برای رعایت حق افراد و بهبود شرایط خدمت‌رسانی، ناگزیر از دریافت هزینه هستیم. اما این مبلغ برای بازه زمانی 6 ماه در نظر گرفته شده است. از همراهی شما با باغ کتاب تهران ممنونیم.
رضا       جمعه, 27 اردیبهشت,1398
درود، در ابتدای کار باغ کتاب یادمه تمامی این امکانات رایگان بود ... مردم راحت بودن و این فضا رو یه فضای مردمی میدونستن اما متاسفانه از یک فضای عمومی که با پول و مالیات همین مردم ساخته شده مثل خیلی فضاهای دیگه سو مدیریت و سو استفاده یه عده که همواره از بیت المال دزدی میکنن تبدیل به یه فضای دیگه شده ... از فضای باز بیرون که برای مردم و حق مردمه به زور از مردم ددی میکنن و به اسم پارکینگی که هیچ امکاناتی نداره پول میچاپین ... میگفتین اینجا برای مطالعه نیست حالا صندلی چیدین که از یه فضا پول بگیرین درد شما پوله نه کیفیت نه درخواست مردم ... میگید فضای فرهنگی و کتاب حالا توش چندین و چند فضای غذاخوی و رستوران راه انداختین چرا چون نه مردم نه حرفتون مهم نیست فقط پول ... لباس فروشی کافه دونات فروشی غذا فروشی ... فکر نمیکنم مردم از حقشون بگذرن و وای به حال شما روزی که این قدرت پوچ شما تموم بشه و بذارنتون تو یه جای 1متر در 2 متر ...

پاسخ: سلام، از ثبت نظرتون ممنونیم، باغ کتاب تهران مسئولیتی در قبال هزینه ورودی پارکینگ نداره و اداره گیت‌ها بر عهده سازمان نوسازی عباس آباده. درباره فضای مطالعه باید بگیم مجموعه باغ کتاب تهران هیچ وقت ادعا نکرده اینجا فضایی برای مطالعه نیست. در تمام روز‌های سال دانشجوها و پژوهشگران زیادی برای مطالعه به لمکده‌ها مراجعه می‌کردن و فضایی برای استراحت کوتاه مدت افراد باقی نبود، ما برای ساماندهی این وضعیت و رفاه حال افرادی که میخوان از لمکده‌ها به عنوان فضایی برای استراحت استفاده کنن، میزهای پژوهش رو راه‌اندازی کردیم تا بتونیم رفاه اقشار مختلف رو فراهم کنیم. در نهایت باید بگیم که باغ کتاب تهران مجموعه‌ای خودگردانه و ناگزیر از درآمدزایی. ما هیچ وقت لباس فروشی نداشتیم. ما برای ادامه دادن مسیرمون باید درآمدی داشته باشیم و شیوه‌های کسب درآمد برای ما محدوده. ممنونیم که با مجموعه باغ کتاب تهران در این مسیر همراه هستین.

نام

ایمیل

وب سایت

سایر امکانات باغ کتاب تهران